Aktuality (388)

čtvrtek, 02 únor 2023 09:52

Radost přineslo radost

Divadlo RADOST v Brně znají všichni milovníci skvělých kulturních zážitků. Jezdíme do něj s RADOSTí i my- žáci 1. stupně naší školy. Vždy si odneseme dobrý pocit z divadelního představení, které je originální, neotřelé, nápadité, veselé, ale vede i k zamyšlení.
středa, 11 leden 2023 08:17

Upozornění školní jídelny

Z provozních důvodů se ve čtvrtek 12. 1. a v pátek 13. 1. vaří pouze jeden druh jídla. Děkujeme za pochopení.Šardická
čtvrtek, 22 prosinec 2022 08:03

Vánoční přání

pátek, 16 prosinec 2022 08:45

Pozvánka na ŽP

Pozvánka  Zveme všechny zástupce 5.- 9. tříd na poslední zasedání žákovského parlamentu v roce 2022. Rada ŽP a ŠK
pátek, 16 prosinec 2022 08:43

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, SPLNILI JSTE DĚTEM TÉMĚŘ 600 PŘÁNÍ. POSLALI JSTE TAK RADOST DO DĚTSKÝCH DOMOVŮ A ZA TO VÁM PATŘÍ VELKÉ PODĚKOVÁNÍ. UŽIJTE SI RADOSTNÉ A POSPOLITÉ SVÁTKY S BLÍZKÝMI. DĚKUJEME VÁM ZA VAŠI VYJÍMEČNOU CITLIVOST. Vaše VESPOJENÍ, z. s., J. Buriánková
pátek, 16 prosinec 2022 08:42

„Vánoce, Vánoce přicházejí…“

Ano, kouzlo Vánoc se rychle blíží do našich domovů, školy, města. V tento čas píšeme Ježíškovi nejen my, ale i děti v z dětských domovů. Aby se splnila i ta, opět jsme přes nadaci „Ve spojení“ našli malovaná přání postižených dětí, tentokrát v MŠ a praktické internátní ZŠ Merklín.
čtvrtek, 15 prosinec 2022 14:20

Pyrografie a kaligrafie

Ve spolupráci s ISŠ Hodonín se v prosinci žáci 6.tříd a žáčci ve školní družině seznámili s pyrografií. Pyrografie je technika vypalování do dřeva pomocí speciálního pyrografického pera. V některých hodinách byla i odbornice, která žáky seznámila s kaligrafií. Žáci si potom pomocí obou technik vyrobili různé štítky a ozdoby.
Pro běžné obory (maturitní i učební): Do 27.1. 2023 odevzdat třídnímu učiteli/třídní učitelce IZO školy, přesný název školy a oboru včetně kódu a který z rodičů bude napsaný na přihlášce. Do 1.3. 2023 odevzdat či doporučeně odeslat vyplněnou přihlášku na školu. Přihlášky vytiskne výchovná poradkyně. Výchovná poradkyně vydá do 15.3. zápisový lístek.
pondělí, 12 prosinec 2022 13:31

Nová venkovní učebna

Základní škola Hodonín, U Červených domků připravuje ve spolupráci s firmou MORAM CZ, s.r.o pro žáky novou venkovní učebnu „ARCHIMEDES“.