Aktuality (80)

pátek, 19 říjen 2018 10:10

Přespolní běh

Ve středu 26.9. jsme v přilehlém lesoparku uspořádali okresní kolo v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo celkem 290 dětí. Naši žáci si vedli skvěle a tři ze čtyř kategorií ovládli. Bonusem bylo to, že ve všech čtyřech kategoriích vypsaných pro ZŠ zvítězil žák naší školy. V mladších žákyních to byla Izabela Křížová, v mladších chlapcích David Tříska, ve starší pak…
čtvrtek, 27 září 2018 10:28

Třeťáci na Kolečkiádě

Město Hodonín v rámci projektu Zdravého města pořádalo ve dnech 7.- 21. 9. 2018 Evropský týden mobility, koordinovaný Ministerstvem životního prostředí. Byl to týden plný rozmanitých akcí a my jsme si z pestré nabídky s našimi třeťáky vybrali páteční Kolečkiádu.
Infromace k žákovskému předplatnému:
pondělí, 10 září 2018 10:14

Zkoušky AJ

Vážení rodiče! I v letošním školním roce mají naši žáci možnost, složit mezinárodní certifikovanou zkoušku dle jejich výběru a možností. Týká se žáků: 4. tříd - zkouška STARTERS 5. - 6. tříd - zkouška MOVERS 8. tříd - zkouška KET for Schools (případně u devátých tříd zkouška Pet for Schools).
pondělí, 03 září 2018 10:24

Děkujeme skupině ČEZ za darování školních potřeb pro naše prvňáčky.