Aktuality (147)

středa, 19 červen 2019 10:55

Dopoledne s vybíjenou

Napsal(a)
V úterý 11. 6 2019 se žáci a žákyně 3.,4. a 5. ročníků sešli ve sportovní hale TEZA. V 9 hodin byl turnaj ve vybíjené zahájen žáky 3. A, 3.B a 3.C. Vítězem se stala 3.C paní učitelky Svatkové. V 10 hodin nastoupili sportovci 4.A, 4.5, 5.A a 5.B. Po dramatických bojích na hřišti se vítězem po zásluze stala 5.A…
pátek, 21 červen 2019 11:34

Pohár rozhlasu

Napsal(a)
V měsíci květnu jsme se zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou. V okresním kole jsme zvítězili a postoupili do krajského kola ve všech kategoriích mimo mladších žáků. V krajském finále zazářily hlavně mladší žákyně, které dokázaly zvítězit a vybojovaly si tím postup na Mistrovství ČR (tohoto postupu jsme se nakonec museli vzdát).

Napsal(a)
Na schůzce pro rodiče žáků budoucích 1. tříd byly předány tyto dokumenty doporučené pomůcky, žádost o ISIC Školák, přihláška ke stravování, přihláška na svačinky, přihláška do školní družiny.
V průběhu února a března se žáci 9. ročníků zúčastnili literární soutěže Rýmy jsou šprýmy aneb příběhy vysloužilého elektra. Jako vždy se sešly opravdu vynikající texty, ze kterých nebylo vůbec lehké vybrat jeden, který by školu v soutěži reprezentoval. Po několika probdělých nocích jsme nakonec do Prahy zaslali báseň Sáry Kántorové (9. A) U elektra dítě stálo.
středa, 05 červen 2019 08:17