středa, 15 prosinec 2021 07:42

Plavání 2. tříd

Napsal(a)

10 lekcí plavání udělá i z neplavce mistra…
Tohle se prokázalo i na letošním kurzu plavání 2. tříd. Nastoupili jsme v různé úrovni plaveckých dovedností, někdo s pocity strachu z vody, někdo jako dobrý plavec…a všichni jsme se posunuli někam dál. Rozděleni do různých družstev, ale dělali jsme podobné věci: lovili potopený předmět, klouzali se na klouzačce, trénovali různé styly…
Pokaždé to bylo různorodé, zajímavé, jiné, obohacující…

 

Byli jsme rozděleni do různých družstev, ale nakonec jsme na tom byli podobně - uměli jsme všichni plavat a byli jsme připraveni na závody. Ty a volná zábava ukončily 10 lekcí našeho kurzu, který se příští rok zopakuje, abychom si základy plaveckých stylů upevnili a rozšířili…
Už se těšíme!!!!!!! Děkujeme za to, že díky plavání se nebudeme bát vody a kdybychom náhodou spadli do vody nebo kdyby se převrátila naše loď - budeme vědět, co dělat a máme základ na to, abychom se zachránili!
Druháci ZŠ U Červených domků, Hodonín

Napsala P. Mezerová
Foto M. Blahová, P. Mezerová

Přečteno 515 krát