pátek, 04 březen 2022 00:00

Předškoláček

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám a Vašim budoucím prvňáčkům nabídnout kurz „Předškoláček“.

Kurz je určen pro předškolní děti, které se připravují na vstup do 1. třídy na naší škole ve školním roce 2022/2023.

Setkávání budou probíhat 1x týdně po dobu 6 lekcí (lekce trvá 45 min.). První lekce proběhne v pondělí 11. dubna nebo ve středu 13. dubna od 15, 30 do 16,15 v zeleném pavilonu. S sebou přezůvky, tužku a pastelky. Rodiče jsou na kurzu vítáni.

Cena: 200,- Kč

Kurz může dětem před nástupem do školy pomoci:

• seznámit se s prostředím školy
  • navyknout způsobu práce, který je podobný školnímu
  • s rozvojem činností, které jsou potřebné k dobrému startu v první třídě

Kurz může rodičům před nástupem do školy:

• ukázat, jak procvičovat potřebné dovednosti
  • ukázat, jak pracovat společně se svým dítětem na školních úkolech
  • pomoci srovnat schopnosti svého dítěte s vrstevníky

- odevzdejte osobně v ZŠ (při zápisu do 1. třídy)

Cenu 200,- Kč uhraďte na účet 1667190257/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte)            nebo na první lekci.

Přečteno 409 krát