středa, 13 duben 2022 10:08

Zkoušky - Cambridge Doporučený

Napsal(a)

Po vánočních svátcích se naši tři deváťáci, Bára, Šárka a Martin vydali složit Cambridgeskou zkoušku do Brna. Čekání na výsledky trvalo docela dlouho, ale vyplatilo se. Všichni 3 úspěšně zkoušku na úrovni A2, B1,B2 složili.

A jaké byly jejich dojmy?

"Byla jsem z toho nervózní, nejtěžší část pro mne bylo mluvení. " "Bylo to jednoduché. " Cambridgeské zkoušky jsem si velice užila , bylo to pro mě něco nového. Byli tam velice příjemní lidé. Největší nervy jsem měla z mluvení, ale po chvilce jsem se uklidnila. Psací část byla pro mě nejlepší, měla jsem svůj klid a dost času. Poslech byl také v pořádku, bylo na to hodně času a pokaždé se to pustilo dvakrát a to mi velice vyhovovalo. Byl to super nový zážitek, chtěla bych udělat i další. "

Přečteno 156 krát Naposledy změněno středa, 13 duben 2022 12:09