pátek, 06 květen 2022 09:53

Setkání v Senici

Napsal(a)

V úterý 26. dubna 2022 se zástupci 5.-9. tříd v žákovském parlamentu setkali s vedením školy, učiteli a hlavně žákovským parlamentem družební ZŠ Komenského „Dvojky“ v Senici, na které jsme se od posledního setkání u nás v říjnu 2021 moc těšili.

 

Setkání se neslo v radostném a přátelském duchu. Mohli jsme si prohlédnout celou školu i její okolí. Po malém občerstvení, které pro nás napekli a připravili sami žáci, následoval ve školní jídelně program s vystoupením školního folklorního kroužku „Dvojáčik“ i taneční vstoupení dívek ze ŽP. Společně se nám podařilo vyřešit detektivní zápletku divadelního představení v anglickém jazyce a také si zazpívat závěrečnou hymnu "Dvojka je tu s nami". Spoustu legrace jsme si užili pak před výborným společným obědem při zábavných soutěžích a společných hrách v tělocvičně i na venkovních hřištích.

Úsměvy na tvářích a upřímná objetí při loučení opět dokázala, že děti dětem umí udělat radost.

Prožili jsme krásný společný den a budeme se těšit na další u nás 24.června 2022.

M. Hanková – ŠK

Přečteno 84 krát Naposledy změněno úterý, 10 květen 2022 13:12