pátek, 06 květen 2022 10:15

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Napsal(a)

Dne 4. května 2022 se vybraní žáci z třídy 4.A zúčastnili oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů u ZŠ Vančurova Hodonín.

Všechna družstva absolvovala čtyři soutěžní disciplíny – pravidla provozu na pozemních komunikacích (teoretická a praktická část), jízda zručnosti na kole a zásady poskytování první pomoci. Hodnocení jednotlivých disciplín byla provedena přidělováním trestných bodů.

 

Našemu čtyřčlennému týmu se nejvíce dařilo v zásadách poskytování první pomoci, v této disciplíně dostaly naše děti velkou pochvalu od zdravotníků. Povedená byla i jízda zručnosti, zbylé dvě disciplíny je potřeba ještě trénovat :-).

I přesto, že jsme se nedostali do dalšího kola, dopravní soutěž jsme si užili a těšíme se na příští rok.

Přečteno 79 krát