středa, 29 červen 2022 12:20

SENICA

Srdečné bylo další setkání našeho žákovského parlamentu s družebním ŽP ze Senice 24. června 2022. Toto setkání v den ročního, pro mnoho z nás smutného, výročí tornáda bylo symbolické, neboť žáci a pedagogický sbor II. ZŠ Komenského v Senici nám v těch těžkých chvílích přispěchali na pomoc věnováním finančního daru 1500 € - výtěžku svých letních školních trhů. Ještě jednou všem moc děkujeme!

Po příjezdu slovenských přátel jsme se společně zúčastnili doprovodného programu MČR mužů a žen pro děti. Mohli jsme si zasportovat společně se zástupci naší školní atletické přípravky a kamarádů ze sportovních tříd, kteří byli na stanovištích jako pomocníci. Po společném občerstvení ve školním klubu, které připravil náš ŽP, se všichni rozešli do předem vybraných workshopů školního „Projektového dne“.

Hezké a spontánní dopoledne jsme zakončili prohlídkou nově zbudovaného atletického stadionu, povzbuzením našich nejlepších českých atletů a slibem, že po prázdninách se opět sejdeme na další společné akci.

M. Hanková ŠK

MČR DA