pondělí, 12 prosinec 2022 13:31

Nová venkovní učebna

Napsal(a)

Základní škola Hodonín, U Červených domků připravuje ve spolupráci s firmou MORAM CZ, s.r.o pro žáky novou venkovní učebnu „ARCHIMEDES“.

 

Jedná se o venkovní přírodovědnou učebnu – dřevostavba s několika unikátními prvky a dynamicky se rozšiřujícím vybavením, které je postupně do učebny dodáváno jako inovátorské pomůcky pro studium přírodních věd. např. termokamera, virtuální realita, meteorologická stanice s výstupem do aplikace, pomůcky pro ukázku mykorhizy.

Velké poděkování patří celému týmu firmy MORAM CZ, s.r.o pod vedením autora projektu p. Antonína Koplíka, která celou akci zajišťuje a koordinuje viz více na:

www.venkovniucebna.cz

Přečteno 214 krát Naposledy změněno pondělí, 12 prosinec 2022 13:41

Galerie Obrázků