neděle, 24 září 2017 18:12

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň

Napsal(a)

Mladší žáci našich atletických sportovních tříd cestovali ve čtvrtek odpoledne přímo ze školy na poslední závod sezóny do Znojma. V sychravém až podzimním počasí tam na přeboru družstev bojovali o jihomoravský mistrovský titul. Naši mladí závodníci zjistili, že se týmovým výkonem prozatím nemůžou poměřovat s těmi nejlepšími družstvy, individuálními výkony však rozhodně nezklamali.

Všichni bojovali o co nejlepší výsledky a díky postupnému natahování časového pořadu, si účastníci posledních štafetových disciplín zkusili, jaké je to závodit pod umělým osvětlením. Následoval noční příjezd domů a druhý den ráno pak opětovné vstávání do školy. I tak vypadá všední den mladého sportovce.

 

Přečteno 412 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 10:50