pondělí, 09 říjen 2017 11:37

Den otevřených dveří na radnici

Napsal(a)

Součástí učiva vlastivědy ve 4.ročníku je téma-Moje město a okolí. Proto jsme s dětmi 4.B navštívili naši radnici při příležitosti dne otevřených dveří. Na radnici nás vřele přivítali. Děti se setkaly s panem místostarostou Krabičkou, prohlédly si prostory radnice, dozvěděly se o významných osobnostech našeho města a podívaly se na vyhlídkovou věž radnice. Některé děti viděly naše město z věže poprvé a byly velmi překvapené,co všechno mohou spatřit. Po prohlídce radnice jsme byli očekáváni ve firmě pana Kropáče. Pan Josef Kropáč naši třídu pozval do své firmy, když jsme se zúčastnili akce Den mobility, kam jeho firma zapůjčila koloběžky, na kterých žáci jezdili. Žáci si prohlédli prodejnu s koly i spinning centrum. Pan Josef Kropáč děti zaujal svým kladným vřelým přístupem a vyprávěním o cyklistice, o kolech, o jeho firmě. Jelikož jsme neměli dostatek času na cvičení na kolech, domluvili jsme se, že se ještě s panem Kropáčem setkáme. Takže pokračování příště................

Radka Vavrová,tř.uč. 4.B

Přečteno 288 krát