pondělí, 18 prosinec 2017 10:42

Kapka fyziky

Dne 1. 12. 2017 jsme se vypravili na hodonínskou průmyslovku. Dostali jsme totiž pozvánku na tzv. Kapku fyziky. Zdejší studenti si na 10 stanovištích připravili řadu pokusů z různých oblastí fyziky – elektrostatiky, elektrického obvodu, magnetismu, termodynamiky a jiných.

Zde je pár ohlasů od žáků 9. A:

• program byl dobře připraven, dali si na něm velmi záležet. Předvaděči byli příjemní a vtipní, což dodávalo programu šťávu.
  • líbilo se mi tam úplně všechno, hlavně ta elektrická koule. Ale největší zážitek mám z těch chilli papriček.
  • exkurze byla zajímavá. Studenti byli milí a zábavní. Dozvěděli jsme se nové věci a připomenuli si staré.
  • moc se nám to líbilo
  • líbilo se nám to, byli tam příjemní žáci, zajímavé pokusy, ale bylo to krátké
  • mohli jsme si zkusit různé pokusy

Stejný program navštíví ještě další třídy naší školy. Na jaře se chystá pokračování s jinými pokusy, už teď se těšíme a určitě průmyslovku znovu navštívíme.

M. Zemánková

Přečteno 422 krát Naposledy změněno pondělí, 18 prosinec 2017 10:45