úterý, 19 prosinec 2017 15:48

4.B v knihovně 18. prosince 2017

Napsal(a)

V pondělí 18.12. po bruslení se vydala 4.B do Městské knihovny v Hodoníně. Paní knihovnice Hýbnerová nychystala pro děti knihy od paní spisovatelky Daniely Krolupperové. Známá česká spisovatelka píše knihy nejrůznějších žánrů pro děti všech věkových kategorií a v příštím roce navštíví naši knihovnu. Dětem se nejvíce líbila její kniha Atlas strašidel. Děti s přehledem plnily úkoly, které jim paní knihovnice přichystala. Bylo vidět, že naši čtvrtáčci jsou již dobrými čtenáři. Měli jsme dostatek času a prostoru, abychom si mohli v knihovně vybrat jakoukoli zajímavou knihu. Kdo měl platnou průkazku čtenáře, mohl si ji z knihovny půjčit domů. Toto dopoledne se žákům 4.B vydařilo.

Napsala Radka Vavrová

Přečteno 324 krát Naposledy změněno čtvrtek, 04 leden 2018 10:49