úterý, 27 únor 2018 10:56

Recitační soutěž – školní kolo

Napsal(a)

V úterý 13. února se konalo školní kolo Recitační soutěže. Šikovných a odvážných dětí, které se nezalekly náročných recitačních textů ani početného publika složeného z jejich spolužáků, bylo letos více než třicet. Soutěž byla jako každoročně rozdělena na čtyři kategorie podle ročníku.

 

Vítězi v kategoriích prvního stupně ZŠ se stali Jakub Holek (první místo v 1. kat.), Karin Macků (druhé místo v 1. kat.) a Gabriela Pataki (třetí místo v 1. kat.). Ve druhé kategorii uspěli Elen Strmisková (první místo), Karolína Búřilová (druhé místo) a Matěj Valášek (třetí místo).

Sladkou odměnu a diplom si odnesli samozřejmě také žáci druhého stupně: Jakub Dvořáček (první místo), Marie Michnová a Natali Veselá (druhá místa), Tereza Bauerová a Vladislav Hradil (třetí místa). Druhé a třetí místo se letos porota, ve složení Jana Hrnčiříková, Monika Kalábková a Veronika Blažková, rozhodla udělit dokonce dalším dvěma žákům. Důvod byl jasný: byli přece všichni dobří a v této silné konkurenci si odměnu určitě zaslouží!

Nejlepší recitátoři z každé kategorie se nadále připravují na postupové okresní kolo, které se bude konat 2. března na ZŠ Mírové náměstí v Hodoníně. Budeme držet palce!

 Jana Hrnčiříková

Přečteno 360 krát Naposledy změněno úterý, 27 únor 2018 10:59