úterý, 20 březen 2018 09:25

Fotoreportáž

Žáci naší školy se v rámci projektu Recyklohraní zapojili do úkolu „Krok za krokem“, ve kterém bylo hlavní náplní zmapovat červené kontejnery na třízení drobného elektroodpadu v našem městě. Jedním z bodů úkolu bylo vytvořit mapu, ve které jsou tato sběrná místa vyznačena a následně zdokumentovat tuto činnost ve fotoreportáži.

Naši žáci nejen kreativně vytvořili krásnou mapu sběrných míst, která je pro celou školu dostupná v červeném pavilonu, ale vytvořená fotoreportáž byla vybrána jako nejlepší v Jihomoravském kraji.

I nadále budeme s žáky pokračovat v kreativním plnění dalších úkolů Recyklohraní, abychom nasbírali co nejvíce bodů pro zisk odměn. A co všechno můžeme ve škole odevzdat? Jsou to: vysloužilé baterie, drobné elektro (mobily, tablety, fény, MP3, MP4, PC součástky, aj.), vysloužilé tonery do tiskáren a v dané termíny i starý papír ve školním sběru.

Jestli ti není osud naší planety lhostejný, zapoj se i ty do našich projektů, nauč se žít ZODPOVĚDNĚ a uč to i ostatní.

V měsíci dubnu chystáme další akce a těšíme se i na Vaši účast v nich.

Přečteno 165 krát Naposledy změněno neděle, 25 březen 2018 22:09