pátek, 08 červen 2018 08:53

Divadlo Polárka

Napsal(a)

O tom, že sportovní zážitky na děti nečekají pouze na fotbalových hřištích a atletických stadionech, se přesvědčili žáci třídy 6. B. Ti totiž ve čtvrtek 31. května navštívili divadlo Polárka v Brně, aby zhlédli divadelní představení Klapzubova jedenáctka. Samotní herci předváděli fantastické herecké výkony, a žáky dokonce ochotně zapojili do představení.

 

Děti byly nadšené a zpět do Hodonína si dovezly spoustu dojmů. Posuďte sami.

Představení Klapzubova jedenáctka se mi moc líbilo. Líbili se mi herci i jejich kostýmy. Představení bylo legrační, ale i zajímavé. V divadle byla příjemná atmosféra. Doporučuji.

 

Se školou jsme navštívili divadlo Polárka v Brně. Odvezl jsem si krásný zážitek. Líbila se mi písnička, která doprovázela divadelní hru.

Mgr. Veronika Blažková

Přečteno 275 krát