pondělí, 08 říjen 2018 13:51

PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST - Hodonín 3.10. 2018

Napsal(a)

 

 

pořadí

jméno

třída

čas - uplavaný úsek 100m

1.

Jandásek  Filip

VIII.C

1 : 38 min.

2.

Beneš Vilém       

VIII.B

2 : 04 min.

3.

Kuja  Adam        

VIII.B

2 : 05 min.

4.

Dědák Michal      

VIII.B

2 : 10 min.

5.

Pavlů Martin

VIII.C

2 : 11 min.

6.

Klimovič  Nikola

VIII.C

2 : 14 min.

7.

Šural Jakub

VIII.B

2 : 18 min.

8.

Polanský Lukáš

VIII.B

2 : 19 min.

9.

Mašina Ondřej

VIII.C

2 : 26 min.

10.

Foltýn Josef

VIII.C

2 : 30 min.

10.

Břečka Štěpán     

VIII.B

2 : 30 min.

11.

Sikora Viktor

VIII.C.

2 : 34 min.

12.

Janoušek Tomáš

VIII.C

2 : 36 min.

13.

Beneš Roman     

VIII.B

2 : 53 min.

14.

Zicháček Filip Josef

VIII.C.

2 : 59 min.

14.

Mezihorák Leoš

VIII.C.

2 : 59 min.

15.

Šůrek Filip          

VIII.B

3 : 01 min.

16.

Grabec Vojtěch     

VIII.B

3 : 03 min.

       

pořadí

jméno

třída

čas - uplavaný úsek 100m

1.

Švec Dominik

VII.A

2 : 08 min.

2.

Tanhäuser Jakub

VII.A

2 : 10 min.

3.

Kupka Patrik Dave

VII.A

2 : 11 min.

4.

Rychlovský Zdeněk

VII.A

2 : 38 min.

4.

Kubeš Dominik

VII.A

2 : 38 min.

5.

Holomčíková Adéla

VII.A

2 : 39 min.

5.

Slezák Michal

VII.A

2 : 39 min.

6.

Herková Tereza

VII.A

2 : 40 min.

7.

Kužela Adam

VII.A

2 : 41 min.

8.

Pomajbík Aleš

VII.A

2 : 51 min.

9.

Dvořáček Jakub

VII.A

2 : 59 min.

10.

Pomajbík Jiří

VII.A

3 : 01 min.

11.

Chludil Kristian

VII.A

3 : 04 min.

12.

Jančaříková Vanessa

VII.A

3 : 12 min.

13.

Krupicová Klára

VII.A

3 : 16 min.

 

Baruš Matěj

VII.A

3 : 20 min.

 

Hajduchová Adéla

VII.A

3 : 37 min.

       

pořadí

jméno

třída

čas - uplavaný úsek 100m

1.

Pataki Tobiáš

VI.A

2 : 07 min.

2.

Čechová Vendula

VI.A

2 : 19 min.

3.

Matějíčková Julie

VI.A

2 : 21 min.

4.

Křížová Izabela

VI.A

2 : 23 min.

5.

Hubáček Štěpán

VI.A

2 : 24 min.

6.

Kmenta Michal

VI.A

2 : 34 min.

7.

Zeman Šimon Jan

VI.A

2 : 39 min.

8.

Kalábek Jan

VI.A

2 : 40 min.

9.

Střecha Vojtěch

VI.A

2 : 42 min.

10.

Vrbňáková Martina

VI.A

2 : 44 min.

10.

Uher Václav

VI.A

2 : 44 min.

11.

Horák Vladimír

VI.A

2 : 45 min.

12.

Kovačič Adam

VI.A

2 : 46 min.

13.

Sloupová Michala

VI.A

2 : 47 min.

14.

Gkaitatzi Alexandra

VI.A

2 : 48 min.

15.

Leváková Kristýna

VI.A

2 : 52 min.

16.

Krejčiřík Martin

VI.A

2 : 53 min.

17.

Čtvrtečková Bára

VI.A

3 : 05 min.

18.

Krůzová Jana

VI.A

3 : 32 min.

19.

Dugovičová Anna

VI.A

3 : 51 min.

       

pořadí

jméno

třída

čas - uplavaný úsek 100m

1.

Ďurnek Viktor

V.A

1 : 27 min.

2.

Poláková Veronika

V.A

1 : 31 min.

3.

Dobeš Jakub

V.A

2 : 01 min.

4.

Rákoš Ondřej

V.A

2 : 14 min.

5.

Bětáková Lucie

V.A

2 : 17 min.

6.

Zlámal Jakub

V.A

2 : 48 min.

7.

Chudíček Milan

V.A

2 : 59 min.

8.

Trnečka Dominik

V.A

3 : 12 min.

9.

Sokolík Michal

V.A

3 : 20 min.

10.

Vlčková Natálie

V.A

4 : 23 min.

11.

Vašíčková Veronika

V.A

4 : 27 min.

Zpracoval: Jiří Willmann

Přečteno 180 krát Naposledy změněno pondělí, 08 říjen 2018 13:52