středa, 31 říjen 2018 10:42

Informace ke grantovým poukázkám města Hodonín 2019

Napsal(a)

Informace pro rodiče sportujících dětí k výdeji poukázek sportovního fondu pro rok 2019

Vážení rodiče,

Město Hodonín i pro rok 2019, stejně jako v letech minulých, přistoupilo k poskytování dotací z dotačního programu na podporu sportu dětí a mládeže jednotlivým sportovním organizacím tzv. poukázkovým systémem.

 

Princip spočívá v tom, že Město Hodonín vystaví pro děti a mládež tzv. grantové poukázky. Stejně jako v roce loňském budou poukázky vydávány pouze pro děti nad 8 let, přesněji pro děti narozené od 1.1.2000 do 31.12.2010. U mladších dětí dojde k poskytnutí prostředků pouze na základě předložení jejich seznamu sportovní organizací. Poukázky si můžete Vy, rodiče dětí, případně děti starší 15 let, vyzvednout v období od 1.11.2018 do 21.12.2018 každý pracovní den na městském úřadu, na odboru ekonomiky a financí (Národní třída 25, přízemí).

Dovolujeme si Vás upozornit na povinnost, nahlásit při vyzvedávání poukázky název organizace(í), do které(ých) poukázku(y) odevzdáte. U organizací provozujících více sportů je nutné nahlásit také druh sportu. Bez uvedení těchto údajů nelze poukázku vydat.

Poté již tyto poukázky odevzdáte do sportovní organizace(í), jejichž členem Vaše dítě či děti jsou, a to tak, aby tyto sportovní organizace mohly poukázky odevzdat zpět na odbor ekonomiky a financí nejpozději do 15.1.2019. Na základě počtu poukázek odevzdaných jednotlivými sportovními organizacemi dojde ke stanovení výše dotace určené pro tyto sportovní organizace.

Bližší informace, včetně kompletního znění Dotačního programu přidělování dotací na podporu sportu dětí a mládeže na rok 2018, naleznete zde na webových stránkách. S případnými dotazy se můžete obrátit na odbor Ekonomiky a financí, Národní třída 25, kanc. č. 27, p. Věra Rachunková, tel. 518 316 117,e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přečteno 290 krát