čtvrtek, 13 prosinec 2018 10:19

Malé ohlédnutí za Vánočním jarmarkem…

Napsal(a)

 

Mikulášský podvečer  6.12. 2018 patřil již tradičně školnímu Vánočnímu jarmarku. Zahájen byl v 16 hodin na schodišti před školou přivítáním a úvodním slovem zástupcem ředitele M. Holomčíkem. Pak následovala asi půlhodinka pěkných vystoupení žáčků školy, které ve třídách pečlivě připravovali.

 S ozvučnými trubkami vystoupila 1.A, následovala Adéla Čadová s flétnou ze 3.B a anglickou písničkou potěšily děti z 1. A,B, C. Tomáš Adámek ze 3.B a Lenka Štukavcová ze 4.A zazpívali píseň Prosinec, poté následovala pásma básniček a koled žáčků 1.C a 4. C. Dvě koledy na flétnu zahrála děvčata ze 4.A Lenka Štukavcová a Karin Macků. Celé vystoupení zakončil třemi písněmi školní sbor pod vedením paní učitelky M. Jaborníkové. 

Potom již  byli všichni pozváni do školní jídelny, kde měly nachystány třídy k prodeji svoje výrobky, které po několik týdnů pilně tvořily. A že bylo z čeho vybírat! Nabídka byla opravdu pestrá a výrobky velmi zajímavé a hezké. U stolečků bylo plno a každý si mohl vybrat podle svého gusta.                       

Na zahřátí nechyběl teplý čajík, k zakousnutí byly napečené dobré sladkosti a vynikající pečené brambory od paní kuchařek. Atmosféra byla příjemná,  akce zdařilá  a tak  už nyní vás všechny srdečně zveme  na  Jarmark 2019.

za kolektiv školy Mgr. Dagmar Krýsová

Přečteno 300 krát Naposledy změněno čtvrtek, 13 prosinec 2018 10:21