úterý, 05 únor 2019 08:53

Zkoušky Cambridge

Napsal(a)

Vážení rodiče,
v druhém pololetí nabízíme našim žákům přípravu ke Cambridge zkouškám různých úrovní. Po zjištění zájmu si žáci mohou vyzkoušet vzorový test, aby měli představu, co je čeká. Příprava bude probíhat jednou týdně po vyučování a je zcela zdarma.
Pro I. stupeň jsou to zkoušky STARTERS ( úroveň preA1) a MOVERS (úroveň A1). Jsou to zábavné zkoušky z Aj. Každé dítě, které absolvuje tuto zkoušku, získá certifikát Cambridge English, který je motivací pro další studium jazyka a ukazuje rodičům pokrok jejich dítěte v angličtině.


Pro II. stupeň jsou to zkoušky KET FOR SCHOOLS ( úroveň A2) a PET FOR SCHOOLS ( úroveň B1).
Samotná zkouška se koná v autorizovaném zkouškovém centru Cambridge P.A.R.K. Brno v měsíci červnu 2019. Bližší informace najdete na adrese zkouskypark.cz.
Ceny zkoušek:

  • STARTERS 1250,-
  • MOVERS 1350,-
  • KET FOR SCHOOLS 2550,-
  • PET FOR SCHOOLS 2750,-

Zájemci se mohou přihlásit u svých učitelů Aj, případně mi můžete napsat (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo zavolat (606 837 434).
                             Těšíme se na spolupráci.
                             Kolektiv učitelů anglického jazyka.

Přečteno 251 krát