úterý, 23 duben 2019 10:06

Ukliďme si...

Napsal(a)

Ukliďme si …„Pojďme si uklidit lesopark, kde budeme závodit společně s dalšími sportovci okresu!“ …. prolétl nápad školou.


Bylo krásné páteční ráno 29. 3. 2019. Blížily se závody přespolního běhu. Domluvila se 5. A se 6. A a daly se společně do práce. Suché větve, vytrhané kořeny stromů, listí - prostě bioodpad, to vše putovalo pod rukama našich pracantů do přistavených kontejnerů. Práce jim šla od ruky, i počasí bylo nakloněno a sluníčko příjemně hřálo.

Kolem dvanácté hodiny byli s prací hotoví. Vstup do lesoparku se změnil k nepoznání. Radostz odvedené práce byla zasloužená, stejně jako oběd, který na žáky čekal. Po Velikonocích sepustíme společně do dalšího úklidu, tentokrát se zaměříme na nepořádek, na směsný odpad, který vytvořili lidé z okolí.

 https://zscervenedomky.rajce.idnes.cz/Uklizime_lesopark_-_5._A%2C_6._A

Mgr. Drahomíra Fifková

Přečteno 348 krát Naposledy změněno úterý, 30 duben 2019 14:35