pátek, 04 říjen 2019 13:42

O Šípkové Růžence

Napsal(a)

Začátek školního roku bývá plný hlavně učení. Zopakovat věci z loňska, oprášit, co jsme zapomněli a pustit se s vervou do nového, náročnějšího učiva. Přesto nás letos hned na začátku školního roku potkala velice příjemná kulturní akce, která nás na chvíli od učení odvedla.

ZUŠ, do které chodí i řada dětí z naší základní školy, nám představila své loňské závěrečné vystoupení tanečního (s malou vsuvkou i hudebního) oboru, které se setkalo s velkým úspěchem u hodonínské veřejnosti.

 

2. 10. jsme se s žáky 1. stupně přesunuli do budovy ZUŠ na Horních Valech a nechali jsme se vtáhnout do děje pohádky O Šípkové Růžence. Krásně zkombinovaná moderní i klasická hudba, půvabné kostýmy, ale hlavně úžasné taneční výkony dívek od malých začínajících až po skoro profesionálně působící dospělé slečny (s jedním mladíkem coby princem). Co dodat? Smekáme klobouk před šikovností a pílí nadaných dětí a nápaditostí jejich paní učitelek.

Krásné, dojemné, působivé vystoupení, které stálo za to vidět. Děkujeme za zážitek!

 

IMG 20191002 100420

Napsala P. Mezerová, foto M. Blahová

Přečteno 374 krát