sobota, 07 prosinec 2019 19:53

Vánoční jarmark

Napsal(a)

Horečný shon, vyrábění vánočních dekorací, vymýšlení, co ještě by bylo hezké, nacvičování básniček a vánočních písniček. To vše předcházelo tradičnímu Vánočnímu jarmarku na naší škole. Uskutečnil se ve středu 4.12.

Po krátkém, ale velmi příjemném vystoupení třídy 2.A, 2.C, 5.C a školního pěveckého sboru už měli rodiče a všichni, kteří přišli, možnost si zakoupit výrobky, které děti společně se svými učiteli a učitelkami nachystali. A bylo z čeho vybírat. Z vystavených dekorací až oči přecházely. Na konci však na pultech nezbylo téměř nic.

Návštěvníci měli také možnost přispět na aktivní invalidní vozík naší bývalé žačce Natálce.

Externí fotogalerie: 

https://zscervenedomky.rajce.idnes.cz/Vanocni_jarmark_4.12.2019/

Přečteno 385 krát Naposledy změněno úterý, 10 prosinec 2019 12:21