pátek, 04 září 2020 12:11

Aktuální informace o znovuotevření školy

Dobrý den, v úterý dne 8.9.2020 je opět naše škola otevřena v plném provozu (včetně školní jídelny a školní družiny) s těmito opatřeními:
- ve společných prostorách (mimo třídu) budou mít všichni roušky (žáci i učitelé)
- ve třídách bude pouze jeden učitel (třídní učitel, popř. náhradní učitel)
- výuka bude probíhat podle rozvrhu s určitým omezením v některých předmětech
- žáci i učitelé budou dbát na zvýšená hygienická opatření (časté mytí rukou, používání dezinfekce, důkladné větrání tříd)
- zákonní zástupci mají vstup do školy zakázán s výjimkou zák. zást. žáků I. tříd. (ti mohou žáka odvést po vstup do zeleného pavilonu školy)
- všechny záležitosti se snaží zák. zástupci vyřídit elektronicky, v nezbytných případech mohou přijít na ředitelství školy s rouškou a použijí dezinfekci u vchodu školy
- osoby s příznaky infekčního onemocnění mají vstup do školy zakázán

Další aktuální informace popř. změny budou zveřejněny na webu školy, ve školním systému EduPage a vyvěšeny na hlavním vchodu do školy.
Děkujeme za pochopení.
Mgr. Michal Holomčík, zást. ředitele