sobota, 19 září 2020 10:48

INFORMACE K PONDĚLNÍM RANNÍM TRÉNINKŮM

Napsal(a)

Dobrý den, pro žáky sportovních tříd (atletika, fotbal) posílám info a rozpis k organizaci střídání pondělních skupin v ranním TV (1.-2. vyuč. hodina). Info je i na webu školy.

V přiloženém rozpise si žáci najdou do které skupiny jsou zařazeni (spodní část rozpisu) a v hlavní části jsou pak rozepsané jednotlivé dny a sportoviště. Prosím o důsledné respektování rozpisu. Žáci jej dostali v tištěné podobě ve škole, bude vyvěšen i na webu školy.

 

Tak jako předchozí ročníky, 9. třída navštěvuje pouze trénink (atletický nebo fotbalový). Fotbalové třídy 6.-8. ročníků střídají trénink - plavání dle rozpisu jednotlivých skupin. Atletické třídy 6.-8. ročníků střídají trénink - plavání - trénink - sportovní hry dle rozpisu jednotlivých skupin. Žáci si z kapacitních důvodů sportovišť nemohou vybírat, kam zrovna půjdou! Vždy se řídí rozpisem!

V průběhu školního roku bude pro sportovní třídy prostřednictvím registračního systému EduPage vypisováno i dobrovolné bruslení (min. s týdenním předstihem). Pokud bude mít žák sportovní třídy zájem, rezervuje si na tuto hodinu místo a půjde v tomto termínu na zimní stadion. Účast bude dobrovolná a kapacita míst bude omezena. Pokud v daném termínu nebude místo popř. žák o bruslení nebude mít zájem, navštěvuje sportoviště dle rozpisu.

Organizace atletických tréninků a sportovních her:

Sraz vždy 7.40 - 7:50 ve škole v tělocvičně u šaten, oblečení a obuv na venkovní trénink. Jakmile to počasí nedovolí, trenéři sdělí nutnost brát si oblečení a obuv do tělocvičny (haly).

Organizace fotbalových tréninků:

Sraz vždy 7.40 - 7:50 na fotbalovém stadionu, oblečení a obuv na venkovní trénink. Jakmile to počasí nedovolí, trenéři sdělí nutnost brát si oblečení a obuv do nafukovačky (haly).

Organizace plavecké výuky:

Sraz žáků je vždy v 7:45 v útrobách krytého bazénu (Sportovní 4186/2 - vedle letního koupaliště a fotbalového stadionu v Rybářích), kam se žáci dopraví sami.

Pozor! - ve vnitřních prostorech je nutná rouška, kterou si žáci nechají odloženou v šatně před vstupem do sprch.

Krom nezbytných plavek a ručníku doporučujeme používat též vhodné přezůvky do sprch a k bazénu a plaveckých brýlí z důvodu chlóru obsaženého ve vodě - tyto pomůcky však nejsou povinné.

Po skončení plavecké výuky je pro žáky přistaven autobus, kterým se přesunou do areálu školy.

Organizace zájmového bruslení ve vypsaných termínech:

Sraz žáků 7:55 - 8:00 v útrobách zimního stadionu (Tyršova 3588/10). Pozor! - ve vnitřních prostorech je nutná rouška, kterou si žáci nechají odloženou v šatně při přezouvání. Brusle a rukavice (postačí i zimní) jsou povinná výbava. Doporučena helma. Oblečení vhodné do prostor a teplot zimního stadionu (vždy dlouhý rukáv a dlouhé kalhoty). Zpět do školy odchází žáci pěšky v doprovodu trenéra (vyučujícího).

Za ZŠ U Červených domků, Michal Holomčík, zást. ředitele.

Přečteno 426 krát Naposledy změněno úterý, 22 září 2020 10:49
Více z této kategorie: « Divadlo - září Zkoušky Cambridge »