pátek, 25 září 2020 12:37

Zkoušky Cambridge

Vážení rodiče,

Vaše děti mají možnost připravit se u nás na škole na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky

• Starters (3. a 4.tř.) -úroveň A+
  • Movers (5. a 6.tř.) -úroveň A1
  • Ket for Schools(8. a 9.tř.) -úroveň A2
  • Pet for Schools (8. a 9.tř.) -úroveň B1,

které se konají v autorizovaném centru zkoušek Cambridge English P.A.R.K. se sídlem v Brně. Již sedmým rokem jsme partnerskou školou tohoto centra.

Žáci získají oficiální a zcela objektivní potvrzení úrovně angličtiny, zvýší si sebedůvěr a v neposlední řadě motivaci k dalšímu studiu angličtiny. Certifikáty ze zkoušek Ket a Pet for Schools si mohou vycházející žáci přiložit k přihlášce na střední školy a získat tak nějaké body navíc.

Bližší info o zkouškách najdete na www.zkouskypark.cz.

Zájemce o tyto zkoušky připravíme na naší škole v rámci standardní výuky nebo v kroužcích k tomu určených .

Máme za sebou desítky úspěšných žáků a těšíme se na další!!!

Mgr.Edita Pávková

Přečteno 129 krát Naposledy změněno úterý, 06 říjen 2020 08:29