Jaromír Kalábek

Vánoční jarmark - pozvánka

pátek, 11 listopad 2022 10:23

Stříbrný florbal v Dubňanech

Ve středu 9. 11. se naše škola zúčastnila okrskového kola ve florbale v kategorii IV. (8. a 9. třída).

pondělí, 07 listopad 2022 08:21

Pozvánka na žákovský parlament

pondělí, 07 listopad 2022 08:20

Pozvánka na žákovský parlament

pondělí, 07 listopad 2022 08:17

Halloween v naší školní jídelně

Tak jako každý rok jsme na Dušičky ve středu 2. listopadu překvapily naše strávníky „halloweenským menu“.

Oběd č.1 Halloweenská zelnačka, kořeněná omáčka z dýně kokaido s tajemnými těstovinami sypaná parmezánem

Oběd č. 2 Halloweenská zelňačka, hovězí líčka, bramborovo-dýňová kaše

V meníčku byly použity v hojné míře sezónní potraviny a abychom ho trochu ozvláštnily použily jsme netradiční těstoviny, které jsou obarvené sépiovým inkoustem. Děti koukaly…., i když na chuti to znát nebylo : )

pátek, 21 říjen 2022 12:00

Divadlo

Ano, už jsme se dočkali!

Opět vyrážíme společně ve středu 2. listopadu 2022 za spoustou krásných zážitků do Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Kdo máte zájem neváhejte, pokud máme ještě volné místo a přijďte se přihlásit do školního klubu.

M. Hanková - ŠK

pátek, 21 říjen 2022 11:59

Divadlo

Ano, už jsme se dočkali!

M. Hanková - ŠK

pátek, 21 říjen 2022 11:58

Proměny OSLAVA PODZIMU

Dobrý den, zveme Vás Všechny na "OSLAVU PODZIMU", kterou bude Nadace Proměny Karta Komárka pořádat v sobotu 22. října 2022 před naší školou. Součástí akce bude i tzv. "Lesní ateliér", kdy děti budou z přírodnin vyrábět lapače snů, šamanské hůlky atd. Ve druhé polovině listopadu bude pak pokračovat další výsadbou stromů.

Hezké podzimní dny M. Hanková - ŠK

pátek, 21 říjen 2022 11:56

Proměny OSLAVA PODZIMU

Hezké podzimní dny M. Hanková - ŠK

pondělí, 17 říjen 2022 13:15

Projekt Bílá pastelka- 3. A a 3. B

Když třeťáci od paní učitelky dostali pokyn: „ Doneste si do školy šátek!“, vůbec netušili, na co ho budou potřebovat. Taky většinou nevěděli, co znamená Bílá pastelka- že se jedná o charitativní organizaci, která shání peníze na podporu nevidomých a slabozrakých.