pondělí, 30 březen 2020 11:51

Školní elektronický systém. Odkaz: https://zsdomkyhod.edupage.org/

UPOZORNĚNÍ:

ÚČET ŽÁKA NENÍ ZÁROVEŇ ÚČET RODIČE

(každý má svůj jedinečný účet - rodiče nepoužívejte účet žáka a nedovolte žákům používat účet rodičů!)

Rodiče:

přihlašovací jméno je zpravila Váš e-mail, který jste zadali do zápisního listu. Heslo Vám přišlo na tento e-mail.

Pokud jste heslo ztratili, tak si o něj můžete zažádat (viz. obrázek dole). Vyplníte jen svůj e-mail (stejný jako jste zadali do zápisního listu) a ihned Vám přijde do e-mailové schánky zpráva.

heslo edupage

Pokud Vám zpráva nepřišla, zkontrolujte spamový koš. Pokud zpráva není ani tam, kontaktujte mne: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Žáci:

Uživatelské jméno je vždy ve tvaru jméno a příjmení žáka (bez diakritiky a bez mezery - Např. Jan Novák = jannovak) NEROZLIŠUJÍ SE VELKÁ/MALÁ PÍSMENA

Heslo: Předá vám pouze třídní učitel, popřípadě správce systému (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) ROZLIŠUJÍ SE VELKÁ/MALÁ PÍSMENA

Naposledy změněno pondělí, 30 březen 2020 12:11