čtvrtek, 07 září 2017 10:39

Projekt Ovoce a zelenina do škol, projekt Mléko do škol

Napsal(a)

Naše škola se i v tomto školním roce zařadila do projektu Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol.

Projekt Ovoce a zelenina do škol je pro tento školní rok rozšířen i o žáky druhého stupně tzn. že všichni žáci bez ohledu na věk budou dostávat zdarma jednou týdně porci zeleniny nebo ovoce. Začínáme ve čtvrtek 14.září.

V projektu Mléko do škol budou žáci, taktéž bez ohledu na věk, dostávat dvakrát měsíčně neochucené mléko z mlékáren Hlinsko a Opočno. Mléko je trvanlivé a je možné jej skladovat při pokojové teplotě. Do budoucna se plánuje rozšíření sortimentu o další neslazené mléčné výrobky. Začínáme ve čtvrtek 7.září.

Oba tyto projekty zaštiťuje Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s MŠMT ČR a dodávky pro naši školu realizuje firma BOVYS s.r.o..

Přečteno 1118 krát
Více z této kategorie: « Aktuality - jídelna Svačinky »