pondělí, 19 listopad 2018 07:45

Volná pracovní místa

Do kolektivu zaměstnanců Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace hledáme kolegu/kolegyni učitele pro II. stupeň nejlépe s aprobací český jazyk a hudební výchova.

Momentálně na dobu určitou (záskok za mateřskou dovolenou) s předpokládaným prodloužením smlouvy. Nástup možný od 1. 1. 2019.

Požadujeme:

• odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících
  • zaměření minimálně na jednu z uvedených aprobací
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, aktivitu
  • vítáme člověka s týmovým duchem a kreativním myšlením

Do kolektivu zaměstnanců Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace hledáme kolegu/kolegyni učitele pro II. stupeň s aprobací výtvarná výchova.

Na dobu určitou s předpokládaným prodloužením smlouvy. Nástup možný od 1. 2. 2019.

Požadujeme:

• odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících
  • zaměření na uvedenou aprobaci
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, aktivitu
  • vítáme člověka s týmovým duchem a kreativním myšlením