Pozice:
Školní psycholog
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon:
606 831 089
Poslat email
(volitelné)
Další údaje:

Vážení rodiče,

jmenuji se Klára Musilová a od září 2016 působím na ZŠ U Červených domků v Hodoníně jako školní psycholožka. Na toto místo přicházím za kolegyni Mgr. Lucii Vanáčovou. Ráda bych Vás touto cestou oslovila, představila se a nabídla své služby.

S čím může školní psycholog Vašim dětem a případně i Vám pomoci?

Práce školního psychologa je velmi různorodá. Školní psycholog se věnuje vztahové i osobní problematice, napomáhá při potížích s učením u dětí, s konflikty mezi žáky, dále pracuje na adaptaci nově příchozích žáků, zabývá se i problematikou a prací s třídními kolektivy aj. Současně může být nápomocný Vašim dětem při řešení problémů a trápení. Nabízí pohled sebe, jako nezúčastněné osoby, která dává prostor dětem i jejich rodičům promluvit si o věcech a podívat se na ně z různých úhlů pohledu. Podporuje tím děti i rodiče v hledání nových cest pro ně dříve neznámých nebo opomíjených. Školní psycholog nepracuje pouze s žáky, ale i s jejich rodiči, učiteli a dalšími podpůrnými institucemi. To mu umožňuje pohlédnout na problém v širším kontextu a díky tomu včasně a rychle zachytit potíže žáka.

Někdy je obtížné udělat první krok, protože někdy ten první krok může být ten nejtěžší, ale zároveň s sebou přináší nový začátek. Nabízím Vám i Vašemu dítěti možnost obrátit se na mě a kontaktovat mě.

A kde a kdy mě najdete?

Ve 2. patře červeného pavilonu na konci chodby. Obrátit se na mě můžete osobně v konzultačních hodinách každé středy a čtvrtky + sudé pátky, konzultaci je možné také sjednat e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 606 831 089.

Konzultační hodiny:

  • Středa 7:00-16:00
  • Čtvrtek 7:00-15:00
  • Pátek (sudý) 7:00-12:00

S přáním hezkého dne Mgr. Klára Musilová, školní psycholožka