pátek, 17 červen 2022 11:59

Školní jídelna - upozornění pro rodiče

Upozorňuji rodiče, že od příštího šk. roku 2022/2023 se mění ceny obědů a svačin následovně:

Strávníci 7-10let                   obědy 34,-- Kč                              svačiny 20,--Kč

Strávníci 11-14let                 obědy 37,--Kč                               svačiny 23,--Kč

Strávníci 15-18let                 obědy 40,--Kč                               svačiny 23,--Kč

Prosím tímto rodiče o kontrolu svolení k inkasu a navýšení limitů, aby neprocházelo k neprošlým platbám !!!!!!!!!!!

Dále prosím o vyplnění a odevzdání přihlášky na stravování – obědy, popř. svačiny na další šk. rok 2022/2023 v průběhu měsíce června, abych věděla, u koho si mám v srpnu uplatňovat inkaso. Přihlášku na stravování přinesou děti ze školy, dále je k dispozici na webových stránkách školy, nebo přímo v kanceláři vedoucí ŠJ.

Vyplněnou přihlášku můžete posílat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo odevzdat přímo v kanceláři ŠJ.

Kdo přihlášku neodevzdá, tomu v srpnu platba neodejde a nebude mít zaplaceno na září!

Obědy na závěr školního roku se budou odhlašovat pouze do 24.6. z důvodu vyúčtování.

Vyúčtování proběhne u strávníků, kteří platí bezhovotostním způsobem převodem na účet začátkem měsíce července. Strávníci, kteří platí hotově, si musí přijít vyzvednout přeplatky za odhlášené obědy v průběhu měsíce června nejpozději do 29.6.2022.

Děkuji.

Bohumila Šardická /vedoucí ŠJ/