čtvrtek, 17 červen 2021 07:54

ŠKOLNÍ JÍDELNA - UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Napsal(a)

Prosím o vyplnění a odevzdání přihlášky na stravování – obědy, popř. svačiny na další šk. rok 2021/2022 v průběhu měsíce června, abych věděla, u koho si mám v srpnu uplatňovat inkaso. Přihláška je dispozici na webových stránkách školy, nebo přímo v kanceláři vedoucí ŠJ.

Vyplněnou přihlášku můžete posílat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo odevzdat přímo v kanceláři ŠJ. 

Kdo přihlášku neodevzdá, tomu v srpnu platba neodejde a nebude mít zaplaceno na září!

Obědy na závěr školního roku se budou odhlašovat pouze do 25.6. z důvodu vyúčtování.

Vyúčtování proběhne u strávníků, kteří platí bezhovotostním způsobem převodem na účet. Strávníci, kteří platí hotově, si musí přijít vyzvednout přeplatky za odhlášené obědy v průběhu měsíce června nejpozději do 28.6.2021.

Přečteno 798 krát