Jaromír Kalábek

pondělí, 18 prosinec 2017 10:42

Kapka fyziky

Dne 1. 12. 2017 jsme se vypravili na hodonínskou průmyslovku. Dostali jsme totiž pozvánku na tzv. Kapku fyziky. Zdejší studenti si na 10 stanovištích připravili řadu pokusů z různých oblastí fyziky – elektrostatiky, elektrického obvodu, magnetismu, termodynamiky a jiných.

čtvrtek, 14 prosinec 2017 09:01

Vánoční přání

pondělí, 11 prosinec 2017 10:48

Vánoční jarmark

Pozvánka na Vánoční jarmark, kde bude vystupovat také sbor naší školy.

pátek, 08 prosinec 2017 11:34

1.A + 1.B v ZOO

Žáci 1.A a 1.B přinesli dárečky zvířátkům do ZOO.

pondělí, 04 prosinec 2017 13:18

Informace k přijímacímu řízení

V prvním kole přijímacího řízení má každý žák právo podat si dvě přihlášky. K přihlášce dostane zápisový lístek, který odevzdá na školu, na kterou byl přijat, do 10 pracovních dnů. Pokud je žák přijat na obě školy, dá zápisový lístek na jednu z těchto škol.

Zápisový lístek lze uplatnit jen jednou. Výjimkou je případ, kdy žák chce uplatnit zápisový lístek na škole, kde byl přijat na odvolání, nebo odevzdal zápisový lístek na školu, kde konal talentovou zkoušku, a následně byl přijat na školu bez talentové zkoušky.

Pokud přijat není (což mu je sděleno písemně), může do 3 pracovních dnů podat odvolání k řediteli dané střední školy.

Ve druhém kole přijímacího řízení má každý žák právo podat neomezený počet přihlášek.

pátek, 01 prosinec 2017 11:59

Rozpočet

středa, 29 listopad 2017 11:59

Výsledky voleb do školské rady

Jména zvolených členů školské rady z řad pedagogických pracovníků:

• Mgr. Petr Goj
  • Mgr. Drahomíra Fifková
  • Mgr. Michal Holomčík

Jména zvolených členů školské rady z řad zákonných zástupců:

• Libor Střecha
  • Ing. Petr Hruška
  • Mgr. Martina Švecová
V Hodoníně dne 29.11.2017
Mgr. Kateřina Maláníková
předsedkyně volební komise
úterý, 28 listopad 2017 16:44

Florbalový turnaj ČEPS Cup

15.11. se v hale SH TEZA Hodonín konal florbalový turnaj ČEPS Cup pro žáky prvního stupně základních škol. Turnaje se zúčastnilo 13 chlapeckých družstev rozdělených na 3 skupiny.

Družstvo naší školy ve složení Tadeáš Glos, Matěj Hrnek, Vojtěch Jež, Vojtěch Král, Jakub Lesovský, Jakub Mareš, Martin Minařík, Tomáš Pochylý, Marek Režný a Adam Vrba bylo nalosováno do těžké skupiny B.

1. Ing. Petr Hruška
  2. Barbora Michálková
  3. Mgr. Lenka Pataki
  4. Libor Střecha
  5. Ing. Lenka Šmidová
  6. Mgr. Martina Švecová

V Hodoníně dne 23. 11. 2017, PaedDr. Antonín Slezák

čtvrtek, 23 listopad 2017 07:31

Office 365 - pro žáky školy zdarma

Naše škola je součástí programu Open Value Subscription společnosti Microsoft. Pomocí tohoto programu můžeme v naší škole používat nejnovější software společnosti Microsoft a naši žáci se tak mohou v rámci výuky seznámit s tím nejlepším, co je od Microsoftu k dispozici.

Součástí tohoto programu je možnost nabídnout všem žákům naší školy roční licenci na plnou verzi Office 365. Tuto licenci je možno používat pro domácí použití, a to až na 5-ti zařízeních (na platformách Windows, IOS, Android...)

Licence bude aktivní po celou dobu, po které bude žák navštěvovat naši školu.